Здійснення продаж лісу-кругляку в 2021 році

Якщо у вас виникла необхідність продати необроблену деревину і ви досі не знаєте як це зробити, то ознайомившись із даною статтею це питання буде знято. Процедура продажу вже більше року урегульована в Україні і досягти цього вдалось завдяки декільком факторам.

Першим кроком до запуску відкритого ринку продажу необробленої деревини було впровадження інноваційної системи онлайн-аукціонів Прозорро.Продажі. Це відбулось ще в 2016 році за ініціативи урду країни. За чотири роки Прозорро показало, що довіра до відкритих торгів набирає велико популярності серед громадян та підприємств країни, тому на цьому уряд зупинятися не став.

Дедалі більше товарних бірж забажали становитись надійними партнерами при оформленні угод с того чи іншого товару, а державний бюджет постійно зростав завдяки таким майданчикам. Тому у 2020 році було прийнято рішення проекспериментувати із системою Прозорро на ринку необробленої деревини. Вирішальним кроком було проведення аналітики за минулі роки, і тому зараз процедура запущена та приносить свої плоди.

Як працює система у сегменті продажу необробленої деревини

Реалізація будь якого товару на онлайн-аукціонах проходить завдяки акредитованим онлайн-майданчикам системи Прозорро. В минулому, товарні біржи так само використовували для проведення тендерні закупівель, однак система була не досконала та допускала договірні відносини напряму.

Відтепер, кожен учасник самостійно контролює всі торги і має пересвідчитись у тому, що торги будуть чесними. До речі, товарні біржи і є тими майданчиками, котрі отримують відповідні повноваження для реалізації торгів. Учасники реєструються на офіційних сайтах товарних бірж, проходять просту процедуру акредитації та переходять до торгівлі.

Вся інформація, котру підприємства зазначають під час реєстрації стає відкритою та публікується, що дозволяє учасникам вивчити своїх конкурентів, прослідкувати за належним виконанням обов’язків та знищити можливість корупційної складової під час проведення аукціонів.

Єдине, що необхідно зробити на місяці продавця та покупця, так це знайти надійному товарну біржу, котра має право реалізовувати процедуру продажу та виступає акредитованим майданчиком системи Прозорро. Такою біржею є Українська універсальна біржа, ознайомитись з історією якої можна на офіційному сайті ресурсу — sale.uub.com.ua.

Як розпочати продавати необроблену деревину

За минулий рік, УУБ довела, що є безумовним лідером на ринку необробленої деревини. Тому саме цю товарну біржу ми радимо обирати під час обрання надійного електронного майданчика системи Прозорро.Продажі. Лише за минулий рік завдяки новому ринку бюджет України було поповнено на 30 мільярдів гривень.

Щоб дізнатись яким чином пройти реєстрацію на товарній біржи УУБ, достатньо перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/prodam-lis-kruglyak-sosny-v-m-harkiv-na-prozoro-prodazhi. Спеціалісти біржи витратили свій час та розробили не лише відео-інструкцію із процедурою реєстрації, а й навела переконливі переваги від відкриття нового ринку – необробленої деревини.

Якщо ви бажаєте отримувати корисні матеріали і надалі, то радимо підписатись на електронну розсилку від УУБ. Окрім того, не буде зайвим оформлення безкоштовної підписки на соціальні мережі ресурси. Якщо ви тісно пов’язані із ринком необробленої деревини, то прямо зараз переходьте на офіційний сайт УУБ та розпочинайте вивчати всі переваги цього сервісу.