Закупівля необробленої деревини в системі Prozorro

Тепер клієнти зможуть брати участь у тендерах з продажу необробленої деревини через акредитовані електронні платформи, включені до системи Prozorro.Sale. На сьогоднішній день ця ніша бізнесу є дуже значною, тому що влада виграє від появи ринку збуту необробленої деревини та деревини за допомогою електронної системи Інтернет-аукціонів.

Навіщо потрібен аукціон необробленої деревини?

На сучасних аукціонах круглих лісоматеріалів лісгоспи пропонують на продаж дерев’яні вироби, отримані розпилюванням зрубаних стовбурів та колод на окремі фрагменти для подальшої їх обробки. У 2016 році Prozorro.Sale тріумфально продає різні комунальні та комунальні активи – модернізована система безперешкодно забезпечує швидкий, ефективний та повністю відкритий продаж необробленої деревини.

Усі аукціони проводяться публічно –  доступність для суспільства допомагає уникнути порушень законів, корупційних махінацій та виплат незаконних відкатів «для своїх». Завдяки переходу на електронну торгівлю в будь-який час і в будь-якому місці всі залучені сторони зможуть контролювати хід аукціону, вносити свої записки та керувати трауром.

Як взяти участь в електронних аукціонах з продажу круглого лісу

Для участі в аукціоні з продажу необробленої деревини бажаючі повинні зареєструватися на акредитованій електронній платформі Prozorro.Sale. Фактично підключені до нього Інтернет-платформи виступають посередниками між компаніями, маючи державний дозвіл лісовим підприємствам та потенційним замовникам купувати та продавати круглу деревину.

Візьміть участь в аукціоні з продажу круглих лісоматеріалів на УУБ

За допомогою Української універсальної біржі будь-яке підприємство, фізична особа або резидент України має право брати участь в електронних аукціонах з продажу необробленої деревини та деревини. Для цього потрібно:

  • зареєструватися на сайті;
  • ознайомитись із переліком опублікованих пропозицій;
  • вибрати необхідний лот;
  • дослідити умови продажу майна;
  • надіслати заявку на участь в аукціоні;
  • зробити ставку;
  • пройти кваліфікацію;
  • брати участь у аукціоні;
  • підписувати договір.

На аукціоні УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood користувачі зможуть взяти участь в аукціоні з продажу твердих порід деревини для промисловості, хвойних та круглих порід дерев.