УЕБ допоможе перемогти в аукціоні

Система Прозоро. Продажі проводить відкриті аукціони з продажу необробленої деревини. Взяти участь можна через сайт Української Енергетичної Біржі, зареєструвавшись на порталі.

Кожен квартал лісозаготівельні господарства влаштовують продаж сировини, яка була отримана в процесі санітарної обробки деревини. Реалізація через сайт збільшує кількість учасників и дозволяє зробити покупку по справжній ринковій ціні без націнок.

Основні плюси порталу УЕБ і системи Прозорро. Продажі

Аукціони, які проводяться на офіційному порталі української системи Прозорро, дають можливість купити все, що продає держава на вигідних і законних умовах. Одним із напрямків її діяльності являється продаж лісу.

Система розпочала свою діяльність с 2016 року і вперше реалізувала активи ліквідованого банку. Зараз портал продає майна на мільярди гривень і перетворився на багатопрофільну платформу. Він спеціалізується на електронних продажах і об’єднує системи електронної комерції. Сайт відрізняється від інших грамотною структурою бази даних, тому обдурити систему неможливо. За кожним кроком можна слідкувати цілодобово, не очікуючи коли будуть опубліковані результати.

З яких етапів складається торг

Продаж лісу на порталі проводиться таким же способом, як інших продуктів Державного резерву. Процес здійснюється на партнерському майданчику УЕБ, який має всі необхідні сертифікати, що підтверджують права на дану діяльність. Портал має доступ до загальної бази даних, тому на ньому завжди доступна актуальна інформація. На сайт публікується все те, що і на Прозорро. Продажі. Щоб своєчасно дізнаватися про новинки, можна підписатися на розсилку через e-mail. Компетентні спеціалісти розкажуть, як правильно оформити заявку і дадуть вичерпні відповіді на всі питання.  

Щоб взяти участь в торгах, необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale. У кожного учасника є свій особистий кабінет, де він може спостерігати статистику торгів і всі операції, які проводились раніше. Саме через особистий кабінет користувач може подати заявку на участь в аукціоні.

Коли процес приймання пропозицій буде завершений, розкриваються ставки покупців. Кожен учасник має право збільшити свою початкову пропозицію. Після завершення торгів система показує інформацію про учасників і в автоматичному режимі виявляє переможця. Від нього вимагають документи, якими переможець зможе підтвердити відповідність вимогам замовника, також він має поставити свій підпис під протоколом торгів. Процес вважають завершеним, коли переможець сплатить вартість продукції і замовник опублікує договір.

Право на участь в торгах є у фізичних і юридичних осіб. Всі можуть розраховувати на рівні умови та можливості. Якщо виникнуть проблеми або порушення, учасник може поскаржитися на аукціон.

На сайті Української Енергетичної Біржі є детальна інформація про те, як правильно поводитися в системі. Менеджери можуть відповісти на додаткові запитання і допомогти взяти участь в торгах. Достатньо зайти на сайт УЕБ sale.ueex.com.ua, зареєструватися там і через портал брати участь в торгах, які проводяться на Прозорро. Продажі. Всім користувачам доступна найсвіжіша інформація і тільки чесні угоди. На Telegram-каналі біржі можна дізнаватися останні новини та слідкувати за діяльністю порталу.

Алгоритм взаємодії учасників ринку, який пропонує система, дозволяє попередити махінації з цінами, виключити корупцію. Експерти заявляють, що онлайн аукціони дозволять розвинути всю галузь і зробити ціноутворення найбільш комфортним.