Правильна установка і дотримання розмірів перемички

Всі конструктивні елементи будівлі важливі по-своєму, але цінність маленької брускової залізобетонної перемички важко переоцінити. Саме вона зміцнює найслабшу частину будь-якої стіни — віконні і дверні прорізи. Відповідно і вимоги до вибору розрахункових розмірів і правильної установки конструкції пред’являються дуже високі. Основними розмірами для брускових перемичок, які випускає в даний час промисловість — це довжина від 1000 до 3900 мм, з шириною від 120 до 250 мм і висотою від 65 до 220 мм. Всі вони розраховані на навантаження від 100 кг с / м до 3700 кг с / м. Для зовнішніх стін краще використовувати посилені перемички, виконані з важких марок бетону з попередньо напруженою арматурою. Придбати перемички можна на сайті компанії Ukfreewell https://ukfreewell.com.ua/ua/gbi/peremyichki.html

Всі вироби в процесі їх виробництва проходять строгий контроль на всіх етапах, що забезпечує надійність їх в процесі експлуатації. Але також важливо дотримуватися правила їх монтажу при будівництві будівлі. При розрахунку конструкцій враховується певний напрям для навантаження, тому залізобетонні перемички можуть бути встановлені тільки в строго певному положенні щодо інших конструкцій стіни. Дуже важливо дотримуватися допустимих розмірів опирання перемички на прилеглі конструкції. Допустимі їх розміри будуть наступними:

  • Для віконного або дверного отвору розміром до 1,5 м — обов’язковий розмір не менше 125 мм.
  • До 1,8 м відповідний розмір збільшується до 200 мм,
  • При великих розмірах прорізів, відстань складе не менше 250мм.

При покупці ЗБВ обов’язковою умовою є надання паспортів та сертифікатів на виріб, що підтверджує їх відповідність державному стандарту та іншим необхідним технічним умовам. Тільки дотримання всіх необхідних умов виготовлення, перевезення та зберігання і монтажу залізобетонних виробів здатне забезпечити необхідну надійність всієї будівлі в цілому.

Залізобетонні вироби

Будь-який з заводів з виробництва ЗБВ не обмежується виробництвом одного — двох видів готових виробів. У переліку такої компанії, що поставляє на ринок будівельних матеріалів є готові залізобетонні вироби, плити перекриття і дорожні плити, перемички та фундаментні блоки. Фундаментні блоки поставляються у розмірах від 0,6 м (так звані «добірні» блоки) до найбільших, розмірів 2,4 метра. Це дозволяє виконати проектне рішення фундаменту будь-якої складності і конфігурації. Плити перекриття завширшки від одного метра до 1,8 м і від двох до шести метрів завдовжки до сих пір користуються найбільшим попитом навіть при швидких темпах розвитку монолітного домобудівництва. Пустотні або ребристі вони знаходять застосування при будівництві, як житлових будинків, так і багатьох промислових і громадських споруд, де пристрій монолітних перекриттів не завжди можливий і економічно виправданий.

Такий вид виробів, як перемички залізобетонні, практично нічим не замінити при будь-якому виборі будівельних матеріалів для стін. Міцні дорожні плити — це залізобетонні вироби, що застосовуються при будівництві тимчасових під’їзних шляхів, аеродромів та полігонів, також входять в асортимент популярних товарів. Асортимент заводів-виробників ЗБВ не обмежується тільки цими видами виробів. Перелік поняття залізобетонні вироби включає в себе ще й наприклад складні форми залізобетонних колодязів, лотків для прокладки різних комунікацій, палі для влаштування фундаментів і ще дуже багато інших готових збірних ЗБВ. Не дарма залізобетон в даний час по своїй міцності не має собі рівних на ринку будівельних матеріалів і конструкцій.