Лідер серед товарно-сировинних бірж в Україні

Товарно-сировинні біржи в Україні стали популярними ще в 2016 році. Це відбулось в результаті впровадження інноваційної системи Прозорро. Тоді, було прийнято рішення, що зазначені біржи, котрі пройдуть акредитацію та доведуть чистоту своїх намірів, будуть виступати в якості офіційних майданчиків Прозорро.Продажі.

Серед великого переліку товарних бірж є безумовний лідер, а стому саме про нього сьогодні піде мова в даній статті. Отож варто приділити всього 5 хвилин, а вже потім приймати рішення стосовно того, до послуг якої товарної біржі варто звертатись.

УЕБ – надійна біржа!

Безумовним лідером серед товарних бірж України є Українська енергетична біржа. Цей ресурс працює во благо всій країні, а станом на 2021 рік активними користувачами стало понад 900 компаній.

На офіційному сайті електронного майданчику міститься багато інформації, яка допомагає проводити аналітику компаніям-учасникам. Окрім того, сервіс обладнаний різноманітними інструментами, котрі лише допомагають учасникам торгів досягати бажаного результату. Одним із таких інструментів виступає онлайн-калькулятор вартості газу, ознайомитись із функціональність якого можливо за посиланням www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

Чим відрізняється УЕБ від конкурентів

На сьогоднішній день, Українська енергетична біржа – це єдина товарно-сировинна біржа, котра має право публікувати реальні котирування на природні ресурси. Крім того, за всі роки свого існування, в УЕБ створилась безумовна репутація порядних спеціалістів та відкритого сервісу.

В той період, в інших біржах було виявлено корупційні складові, представники УЕБ відкрито виступали за відкриття всієї інформації громадянам України. Саме тому, під час початку активної боротьби із корупцією, уряд України почав підтримувати цю організацію і продовжує це робити досі.

Крім того, УЕБ не обійшло увагою і Європейське товариство. Справа в тому, що принцип роботи Української енергетичної біржи побудовано на засадах Європейського зразка. Саме тому, УЕБ стала флагманом серед українських підприємств та націлена на Європейський ринок від самого початку.

Такі цілі та методи роботи не залишаться без уваги, оскільки вони лише покращують як економічний стан держави, так і її загальний рейтинг, що важливо для ввступу в Європейський союз. Тому, якщо ви бажаєте стати учасником онлайн-торгів з природного газу, або електроенергії, обов’язково користуйтесь послугами Української енергетичної біржи.