Купіть круглий ліс сосни в Україні по найкращій ціні

Сьогодні кожен бажаючий може придбати сосну круглого лісу по всій Україні на електронних розпродажах через систему Прозорро. Український уряд ухвалив постанову, яка зобов’язує великі партії деревини реалізовувати через електронні майданчики Прозорро.Продажі. Це дозволяє зробити торгівлю цією сировиною біль чесною, прозорою, зменшити рівень корупції  при торгівлі лісом та вивести ринок з тіні. Докладніше з інформацією про те, як проходять онлайн аукціони з продажу деревини, та як прийняти в них участь за посиланням: https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-vinnytsi-na-prozorro/.

Новий формат продажу деревини онлайн

Згідно з постановою Уряду, лісгоспи, чий дохід перевищує 10 мільйонів гривень щороку, повинні реалізовувати не менше 25% своєї продукції через аукціони Прозорро. Придбати круглий ліс сосни можна через електронні торгівельні майданчики системи Прозорро по всій Україні.

Перш ніж укласти угоду, потрібно зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків Прозорро, після чого можна буде продавцям розміщувати лоти, а покупцям – брати участь в аукціонах після сплати реєстраційного внеску.

Через Прозорро сьогодні реалізується деревина об’ємом 150 кубометрів і вартістю 200 тис. грн. Пізніше державний орган має намір усунути ці обмеження та дозволити торги будь-якими партіями лісу.

Вигідно для продавців та покупців

Пропозиція сирої деревини через відкритий продаж – це ще один курс Prozorro. Система продажів зарекомендувала себе як перспективна. За дуже довгий час операцій на реальних майданчиках лісозаготівельні асоціації отримали вигоду в розмірі сотні мільйонів гривень.

Закупівлі через Інтернет істотно економлять час та кошти. Особливо це стосується організаційних витрат. Крім цього, для того щоб взяти участь в торгах не потрібно навіть виходити з офісу. Подати заявку на участь можна, не встаючи з місця. Таким чином, для онлайн-торгів практично не залишилося ніяких обмежень.

В кінці кожного аукціону буде оголошено переможця. Все, що залишається переможцю – узгодити з постачальником час, спосіб транспортування та оплатити товар. Перемагає той учасник, пропозиція якого виявилась найкращою. До того моменту, поки не буде визначений переможець, продавець не може отримати інформацію про учасників.