Аукціон з продажу майна банкрутів

Законодавство України встановило порядок реалізації майна організацій, які проходять процедуру банкрутства. Якщо розглядати нові правила, то реалізація повинна проходити з використанням системи публічних аукціонів, до якої кожен бажаючий може отримати доступ.

Торговий майданчик «Українська універсальна біржа» організовує публічні аукціони на регулярному порядку, які допомагають продавати і купувати різноманітне майно і ресурси, до яких можуть відноситися і майно банкрутів. Крім того, гідність роботи з біржею полягає в тому, що відкриті аукціони проходять тільки за принципами відкритості, прозорості та неупередженості. Якось вплинути на результат кожного торгу не можна, і корупційні схеми і прийоми не можуть вплинути на хід подій.

«Українська універсальна біржа» регулярно функціонує, починаючи з 2016 року. За весь час роботи майданчика в електронній системі було проведено понад тисячу угод в двосторонньому характері.

Торгова біржа УУБ успішно працює в рамках інноваційної системи «Прозорро.Продажі». Зараз більшість пользователеймогут і реалізувати, і придбати майно банкрутів. Крім того, біржа залучає до роботи надійних і перевірених учасників, які пропонують вигідні та прозорі умови.

На сайті uub.in.ua. можна дізнатися, як пройти повну реєстрацію, як надати зазначені документи, та стати учасником унікального проекту, в рамках якого можна продати або купити майно банкрутів. Всі клієнти може розраховувати на чесне проведення кожного аукціону, де результати вибираються тільки за оцінкою самого вигідного пропозиції.

Перш за все слід точно знати правила торгів, встановлені в регламенті «Прозорро.Продажі», і працювати за цими стандартами. Також необхідно розуміти структуру проведення аукціонів, і інші потрібні деталі торгів. Докладні відео по використанню сайтів бірж і участі в аукціонах можна знайти на офіційному YouTube-каналі «Прозорро.Продажі». Крім того, у кожного учасника є можливість відвідувати тренінги та семінари, які організовують представники біржі. На цих заняттях досвідчені аукціонери і успішні бізнесмени розповідають про структуру ринків і електронних торгах. Також є можливість дізнатися, як можна легко заробляти через онлайн аукціони. Завдяки цим знанням і можливостям, людина зможе завжди перемагати на потрібних йому аукціонах біржі.